تماس با ما

لطفا تمام فیلد ها را تکمیل نمایید.

2 + 4 = ?

آدرس
ایران، تهران، شریعتی، قلهک، کوچه سجاد، پلاک ۶۸، طبقه پنجم، واحد ۹ – کد پستی : ۱۹۴۱۹۳۴۵۶۳

تلفکس

۰۲۱-۲۲۶۴۹۱۰۶

۰۲۱-۲۲۶۴۹۱۰۵

ایمیل

info@healthinotech.com

وبسایت

www.iserb.ir

ساعت کاری
همه روزه به جز پنجشنبه و ایام تعطیل از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰

درباره انجمن

علم تولید مثل، با رشدی پرشتاب و چشم گیر، یکی از پربارترین علوم پزشکی در سه دهه ی اخیر به شمار می رود. پیشرفت ها و دستاوردهای درخور توجه و خیره کننده ی پژوهشی و درمانی این علم به ویژه در زمینه ی درمان ناباروری، تاثیری شگرف بر زندگی بشر داشته است. این رشد و پیشرفت حاصل همکاری های همه جانبه ی متخصصان علوم پایه و بالینی و دیگر علوم مرتبط با این حوزه است. در این فرایند، علوم مرتبط با جنین شناسی، همواره از اهمیتی ویژه برخوردار بوده و پا به پای دیگر علوم پزشکی، همواره در مسیر رشد و تحول گام برداشته است.

تهیه و آماده سازی گامت، فراهم کردن امکان کشت، تشکیل موفق جنین در آزمایشگاه، نگهداری طولانی مدت یا انتقال صحیح آن به رحم، در زمان مناسب، دیگر اقدام های مهم تشخیصی، درمانی و تحقیقاتی …، نمونه هایی از حساس ترین و ضروری ترین فعالیت ها در حوزه درمان ناباروری است که همگی بر یافته ها و دستاوردهای علم جنین شناسی استوار است. تأسیس انجمن باروری و ناباروری ایران، نخستین گام مهم و اساسی در مسیر منسجم و متشکل کردن فعالیت های متخصصان این عرصه به شمار می آید.

آشکار است که این انجمن با احترام به فعالیت های تخصصی دیگر حوزه های علمی مرتبط، مانند زنان و زایمان، آندرولوژی و … یاری گرفتن از تجربه ها و دستاوردهای آنان، گام خواهد برداشت.

© کپی رایت - اینوتک سلامت 3 - مدیر وب : محمد حسین افسری